Laude Smart Intermodal wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów opracowała i opatentowała innowacyjny sposób przewozu ładunków w specjalistycznych kontenerach stalowych, które m.in. eliminują koszty opakowań, zabezpieczeń towaru oraz przeładunków przy jednoczesnym zwiększeniu tonażuprzewozu. Poza specjalistycznymi właściwościami kontenerów przeznaczonych głównie dla branży stalowej i branży towarów sypkich, posiadają one 2 istotne przewagi umożliwiające ich pełne wykorzystanie w szczególności w wymianie towarowej ze Wschodem.

Największą zaletą naszych kontenerów jest ich konstrukcja dzięki której mamy możliwość załadunku do 14 europalet na jednym poziomie (standardowo w kontenerze 20 stopowym można ich załadować o 27 % mniej) a całkowita masa brutto załadowanego towaru może wynieść aż do 33ton towaru (o 20% wyższa od ładowności standardowych kontenerów 20').

Wykorzystanie obu cech w jednym przewozie umożliwia osiąganie znacznych oszczędności w porównaniu ze standardowo stosowanymi rozwiązaniami jak transport drogowy  czy kolejowy transport wagonami uniwersalnymi. Kontenery ze względu na swoje właściwości, jak możliwośc zdejmowania dachu i otwierania belki nad drzwiami, nie ustępują miejsca innym środkom transportu. Co więcej, całkowicie stalowa konstrukcja i blokowany dach na czas przewozu sprawiają, że kontener jest idealnym środkiem transportu towarów paletyzowanych ciężkich i wartościowych, gdyż gwarantuaje znacznie wyższe bezpieczeństwo w czasie przewozu i znacznie mniejsze nakłady na zabezpieczanie towaru na czas transportu. Dzięki przewozom w kontenerach oszczędzacie Państwo zarówno czas jak i pieniądze unikając rozpatrywania reklamacji transportowych.

Kontenery do ładunków paletyzowanych używane są głównie w relacjach Unia Europejska - Mołdawia, Rosja oraz Ukraina ale również w połączeniach krajowych i wewnątrzunijnych.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądana zawartości naszych serwisów.