TRANSPORT INTERMODALNY to transfer  towarów przy użyciu minimum dwóch różnych środków transportu, bez zmiany jednostki ładunkowej. Dzięki połączeniu a następnie wykorzystaniu w planowaniu łańcucha dostaw różnorakiej infrastruktury transportowej – portów morskich i rzecznych, terminali logistycznych, linii kolejowych i wreszcie dróg – Laude Smart Intermodal S.A. zapewnia klientom dostawę „door to door” oraz „just in time”.

Spółka Laude Smart Intermodal S.A. wychodząc naprzeciw występującym barierom i problemom w transgranicznej wymianie towarowej ze Wschodem, realizuje projekt pod nazwą "Revolucia". Użycie wielu gałęzi transportu i jednego środka transportu w postacji innowacyjnych kontenerów, umożliwia przewozy w jedną stronę produktów paletyzowanych, a w drugą stronę produktów dedykowanych.  Dzięki nowatorskiemu podejściu jesteśmy w stanie dostarczyć do finalnego odbiorcy - nie posiadającego bocznicy kolejowej - ładunki paletyzowane o wadze do 28 ton towaru w jednym kontenerze, co w porównaniu z samochodami oznacza wzrost możliwości przewozu o 27%. 

Projekt "Revolucia" realizujemy dzięki nowoczesnemu terminalowi zlokalizowanemu w Zamościu, własnym innowacyjnym kontenerom, wagonom kolejowym i naczepom samochodowym. Jesteśmy właścicielem pociągów intermodalnych łączących Zamość z Ukrainą i Mołdawią oraz planujemy uruchomienie regularnych połączenia intermodalnych między Zamościem i Rosją oraz Turcją.

Więcej informacji o rozwiazaniach intermodalnych Laude Smart Intermodal
znajdziecie Państwo w zakładce NASZE ROZWIĄZANIA

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądana zawartości naszych serwisów.